Finanční účetní (Plzeň)
OMEXOM GA Energo
Plzeň, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro naši pobočku v Plzni hledáme zkušenou posilu na pozici finanční účetní. Požadujeme časovou flexibilitu zejména v první polovině prosince , kdy u nás probíhají finanční uzávěrky.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?· Zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur.· Zpracování přidělených oblastí podvojného účetnictví.

 • Spolupráce s ostatními kolegy i napříč odděleními.· Kontrola dokladů pro přiznání k DPH.### CO BYSTE MĚL / A SPLŇOVAT?· Min.
 • SŠ vzdělání ekonomického směru.· Mít dobrou znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru podmínkou! · Uživatelskou znalost MS Office.

  CO DÁLE OCENÍME?· Znalost účtování v programu Navision a SAP.· Znalost anglického jazyka.· ŘP skup. B.### NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT?

 • Nástupní mzdu dle zkušeností od 32.000 Kč do 42.000 Kč. · Zázemí stabilní společnosti a příjemné pracovní prostředí na kraji Plzně.
 • Práci v pětičlenném týmu.· Ke mzdě navíc čtvrtletní odměny (v roční výši až jednoho platu) a stravenkový paušál ve výši 80 Kč / den (přímo do Vaší mzdy).
 • Služební notebook a telefon včetně hrazeného paušálu.· Po roce příspěvek na penzijní / životní pojištění ve výši 2.000 Kč / měsíčně.
 • Možnost jazykové výuky přímo na pracovišti.· Pružnou pracovní dobu (pevná pracovní doba je v čase od 09 : 00 hodin do 15 : 00 hodin).
 • A na řadu dalších firemních benefitů (bezúročné půjčení peněz až do výše 100.000 Kč, možnost zakoupení firemních akcií, hrazené školení rozšiřující Vaše znalosti, firemní akce jako je vánoční večírek, sportovní den a další ).
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost