OSTRAHA PRODEJNY LIDL - Kontakt: telefonicky (Po - Pá 9:00 - 16:00 hod.), e-mailem.
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Beroun, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost,max.

12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavků managera. Požadujeme : praxi v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, základy práce na PC, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.

Nabízíme : zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP. K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru. Kontakt : telefonicky (Po - Pá 9 : 00 - 16 : 00 hod.

e-mailem (písemné nabídky se strukturovaným životopisem zaslat na e-mail - nezapomenout přiložit platné tf. číslo a svou e-mailovou adresu).

Prosíme zájemce, aby nedocházeli na pracoviště, kontaktní osoba se zde nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost