Specialisté v oblasti řízení rizik - interní audit
BAZISSTAV group s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.PrahaZpůsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář, nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulářKontaktní osoba : Ing.

Shapovalov ValeriyUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Co vás čeká : posouzení, analýza, koordinace, vyhodnocování rizik a spojených procesů, metodická a poradenská činnost, vytváření nástrojů pro identifikaci a hodnocení rizik, vypracování související dokumentace, monitoring funkčností procesu řízení rizik, zpracovávání analýzy a zprávy včetně eskalace významných rizikových událostí, vzdělávání zaměstnance v oblasti řízení rizik.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : VŠ vzdělání, praxi na pozici řízení rizik, výbornou uživatelskou znalost kancelářských sw balíků, aktivní znalost anglického a ruského jazyka, schopnost formulovat jasný názor, prosadit se, efektivní práce v týmu.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : benefity, vzdělávání.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost