Asistent/ka vedení společnosti
MemBrain s.r.o.
Stráž pod Ralskem, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Společnost MemBrain s.r.o. je dynamicky se rozvíjející výzkumná organizace, která je součástí skupiny MEGA (předního světového dodavatele elektromembránových technologií).

Aktuálně hledáme nového kolegu do svého týmu. Náplň práce : - Vedení a zabezpečení agendy výkonného a vědeckého ředitele společnosti - Evidence korespondence (písemnosti i důležité e-maily) a zajištění jejího vyřízení dle pokynů- Vedení časových plánů práce výkonného a vědeckého ředitele, organizace jejich plnění včetně přípravy podkladových materiálů- Organizace a zajištění zahraničních služebních cest - Organizace a příprava pracovních porad, pořizování zápisů z jednání a průběžná kontrola termínového plnění úkolů zadaných výkonným nebo vědeckým ředitelem, pravidelný reporting o plnění uložených úkolů- Evidence úkolů plynoucích řediteli z právních předpisů a spolupráce při jejich řešení- Zpracování, distribuce a archivace dokumentů ve společnosti- Asistence řediteli na některých tuzemských a zahraničních služebních cestách - Vedení a zajištění provozu odborné knihovny společnostiPožadujeme : - SŠ vzdělání s maturitou- Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem- Dobrý písemný a slovní projev- Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)- Dobré organizační a komunikační schopnosti- Reprezentativní vystupování, spolehlivost, pečlivost a časová flexibilita - Schopnost plnit více rozdílných úkolů najednou- Řidičský průkaz sk.

B - aktivní řidič- Komunikativní znalost ruského jazyka - výhodou- Praxe na obdobné pozici - výhodou- Zkušenosti s organizací zahraničních jednání a jednání top managementu - výhodouNabízíme : - Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti s vlastními výrobky a unikátním "know-how"- Zajímavou práci v perspektivním oboru s možností dalšího profesního rozvoje, doplňování odborných a jazykových dovedností- Příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení- Příspěvek na firemní stravování, týden dovolené navíc, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a život.

jubileím, free dayMzda : nástupní mzda 24.000, - Kč, po 3 měsíční zkušební době až 28.800, - Kč + roční odměnyMísto výkonu práce : Stráž pod RalskemTermín nástupu : ihned, příp.

dle dohodyInformace o společnosti : www.membrain.czPokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na kariera membrain.

cz, kontaktní osoba paní Jana Vorlová Čeledová, tel. 606 379 882.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost