zastupující pracovnice poboček
Okna Macek s.r.o.
Praha-Žižkov, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha 3, Biskupcova 1937 / 4, 130 00 kontakt : prace oknamacek.cz, tel : 725 217 696 Požadavky : ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, řidičkský průkaz skupiny B, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce : zastupování pracovnic na všech pobočkách společnosti, po celém území ČR. Telefonický a osobní kontakt se zákazníkem, zpracování cenových nabídek, sepisování smluv, poskytování informací o výrobcích, vyřizování požadavků zákazníků.

K dispozici služební automobil a telefon. Životopisy zasílejte na email : prace oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište : ZASTUPUJÍCÍ PRACOVNICE POBOČEK -

PRAHA. Podmínkou je absolvování vstupního třítýdenního školení v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost