Samostatný průmyslový inženýr
Aircraft Industries, a.s.
Kunovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Analýza současného stavu interních procesů, aplikace metod štíhlé výroby, optimalizace a zefektivňování stávajících výrobních procesů ( metody 5S, TPM, VSM, Kanban, atp.

nejen ve výrobě, ale i v ostatních procesech. Vzdělávat a kaučovat členy týmu a další zaměstnance v metodách zeštíhlování výroby, rozvíjet a udržovat efektivní mechanismy řízení procesů.

Vyhledávat příležitosti ke zlepšení, analyzovat data z informačních systémů a aplikovat je na realizované projekty. Kreativita, výhodou praxe v oblasti LEAN, schopnost samostatné a tvořivé práce, analytické schopnosti, znalost práce s daty, alespoň zákl.

znalost CAD, výborná znalost MS Office, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita. Možnost profesního a odborného růstu, školení, možnost výuky AJ i RJ, příspěvek na stravování, odpovídající mzdové ohodnocení, cílové odměny při včasném splnění úkolů.

Zájemci o uvedenou pozici se mohou přihlásit do VŘ zasláním motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost