MONTÁŽNÍ DĚLNÍK
Vegacom a.s.
Praha-Motol, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : PrahaKontakt : Bébrová Dana, e-mail : použijte odpovědní formulářU nás budete pracovat na zemních montážních trasách pod vedením technika výstavby.

Provádět výkopové a začišťovací práce a asistovat při výstavbě stožárů a kabelových tras v Praze, popř. dle regionu. Od vás očekáváme"základní vzdělání či vyučení"fyzickou zdatnost"zájem pracovat"ŘP sk.

BCo získáte?-Ubytování pro mimopražské-Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let-

K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady).-Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.

 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost