SPECIALISTA, SPECIALISTKA NA OSOBNÍ FINANCE
Daniel Klein
Opava, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace
 • KO : Klein Daniel, e-mail : daniel.klein smsfinance.czPožadujeme : - středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou- trestní bezúhonnost a bezdlužnost- ŘP sk B.
 • odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování- dobré komunikační schopnosti- znalost MS Office- český jazyk na výborné úrovniNáplň práce : - pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení- vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů- tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty- příprava smluv a dokumentů- vytváření vlastního portfolia klientů- rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu- vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluvNabízíme : Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou.
 • Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři.

  Možnost budovat vlastní tým. Pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí.

  Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě. Plat od 35.000 Kč.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost