PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
AC Jobs, s.r.o.
Olomoucký kraj
před 5 dny
source : Hitprace

Máte vyhlášku 50 / 1978 Sb. 5? Chcete pracovat ve stabilní a tradiční společnosti, kde si zaměstanců váží a náležitě je oceňují?

Pokud ano neváhejte a pošlete mi svůj životopis. Budu se těšit na vaše reakce.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Zajišťování oprav a odstraňování závad na přístrojích a zařízeních ve výrobě
  • Komunikace s výrobou a externími servisy
  • Práce na tři směny
  • CO POŽADUJEME?

  • SOU, ideálně v oboru elektro nebo praxi na obdobné pozici
  • Platnou vyhlášku 50, 5
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Výhodou je řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy
  • CO NABÍZÍME?

  • Náborový příspěvěk 10.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvěk na penzijní připojištění 500 Kč
  • Závodní stravování na které vám připíváme
  • Možnost kariérního postupu
  • Výhodné firemní volání pro vás i rodinné příslušníky
  • Smlouvu na dobu neurčitnou
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Nástup možný ihned
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.