Plant Manager (automotive)
Věra Pietrasová - AneX
Rychnov nad Kněžnou, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost v oboru automotive, hledáme Plant Managera. Řízení kapacity závodu z pohledu ekonomiky, výroby, logistiky a technického zajištění, komunikace se zákazníky (Škoda Auto, VW, AUDI, BMW a další), návrhy a přípravy strategických plánů k schválení, přípravy investičních plánů a Capex požadavků ke schválení pro CEO.

Požadujeme : - VŠ směr technický nebo ekonomický - min. 5 letou praxi v operativním managementu - pokročilou znalost anglického jazyka - manažerské dovednosti, motivaci a koučink týmu - zkušenosti v oblasti ekonomiky, kvality, výroby, logistiky - analytické myšlení, disciplínu, proaktivní přístup, optimismus - znalosti práce na PC - ŘP skupiny "B" - prokazatelné reference - přivítáme, pokud zašlete foto Vaši nabídku zašlete, prosím, v češtině i angličtině!Nabízíme : - pracovní poměr na dobu neurčitou - nástup ihned, dle dohody - nadstandardní mzdu 120.

000 - 150.000 Kč dle znalostí a zkušeností - roční manažerský bonus (25 % roční mzdy) - automobil i pro soukromé účely - notebook a mobilní telefon - pružnou pracovní dobu, rozvoj - příjemné pracovní prostředí - benefity (5 týdnů dovolené, 13.

14. plat, vzdělávání, závodní stravování) - prostředí stabilní a prosperující zahraniční společnostiVzdělání : vysokoškolské, postgraduální, bakalářské, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost