PROCESNÍ INŽENÝR
AC Jobs
Kolín
před 1 dnem

Máte zkušenosti se zaváděním procesů, nejlépe ve společnosti zabývající se výrobou elektrických komponentů? Máte vzdělání v elektrotechnickém odvětví?

Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti náběhu nových výrob a nových výrobních zařízení? Ovládáte anglický jazyk a chcete jej při práci aktivně využívat?

Tak se chopete této jedinečné pracovní šance, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro jednu z nejvýznamnějších společností v České republice jako PROCESNÍ INŽENÝR - ELEKTRO VÝROBA!

Pracovní náplň

  • Vytváření nových programů na výrobních strojích
  • Úprava stávajících programů na výrobních strojích
  • Náběhy nových výrob
  • Kontrolování procesu vyrobitelnosti produktů
  • Vzorkování, převedení do sériové výroby
  • Specifiakce nových výrobních zařízení a jejich implementace a modifikace
  • Kooperace s dalšími odděleními napříč firmou (vývoj, výroba, kvalita atd.)
  • Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prokazatelnou praxi se zaváděním procesů
  • Orinetaci v MS Office
  • Aktivní přístup k práci, logické a technické myšlení
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Požádat