Produktový manažer cestovní kanceláře
REDOK TRAVEL s.r.o.
Svitavy, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Příprava stávajících i nových poznávacích zájezdů. Odpovědnost za svěřené projekty. Komunikace se zahraničními partnery, průvodci, leteckými společnostmi.

Příprava katalogů a akčních nabídek. Práce s rezervačním systémem CK. Spolupráce s marketingovým oddělením.Požadujeme : Praxe v cestovní kanceláři nebo oboru výhodou.

SŠ / VŠ vzdělání. Velmi dobrou znalost angličtiny, další jazyk výhodou. Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím.

Organizační a vyjednávací dovednosti při komunikaci s obchodními partnery. Pečlivost, systematičnost a aktivní přístup k práci a svěřeným úkolům.

Dobré znalosti práce na PC - běžné programy (Word, Excel, Power Point..) Nabízíme : Motivující platové ohodnocení. Příspěvek na dopravu nebo bydlení.

Příspěvek na dovolenou. Zajímavé studijní cesty do celého světa. Prostor pro vlastní iniciativu a nápady. Zázemí stabilní společnosti (27 let).

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost