Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Notino, s.r.o.
Brno-město, Brno
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Brno, Vídeňská 119, - Vienna Point, Požadavky : Znalost francouzštiny na úrovni rodilého mluvčího, znalost berberštiny, praxe ze zákaznického servisu.

CO BUDETE DĚLAT?" pečovat o zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu " poskytovat informace o produktech, dostupnosti zboží a stavu objednávky " poskytovat produktové poradenství " evidovat telefonické objednávky, průběžně je kontrolovat a sledovat jejích stav až po dodání " spolupracovat s produktovým oddělením a skladem CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

francouzský jazyk - úroveň C2" výbornou znalost gramatiky" zkušenost s vedením týmu" profesionální vystupování" výborné komunikační dovednosti a prozákaznický přístup" znalost práce na počítači " chuť pracovat v týmu a zdokonalovat své znalosti" vysokou míru empatie a trpělivosti " anglický jazyk na komunikativní úrovni CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

spolupráci na HPP ve stabilní a rychle rostoucí firmě" možnost růstu a postupu na jiné pozice v rámci firmy (marketing, produktové a ekonomické oddělení)" mladý a přátelský kolektiv" pravidelnou zpětnou vazbu" vzdělávací plán, jazykové kurzy, aj.

stravenky, zaměstnanecké slevy a další výhody Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost