Hledáte novou příležitost a chcete pomáhat firmám zavádět pořádek?
Business Success, spol. s r.o.
Brno, CZ
před 8 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Business Success, spol. s r.o. je vzdělávací společnost, zabýváme se semináři a konzultacemi a předáváme svým klientům nástroje pro efektivní fungování firmy.

S klienty pracujeme komplexně a pomáháme jim v tom, aby byli ještě úspěšnější. V České republice působíme od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti s fungováním firem na českém trhu.

současné době hledáme posilu na pozici obchodník" do našeho týmu.

Hledáme někoho, kdo bude pro naše klienty partnerem, někoho, kdo se nebojí náročné práce a dokážete ji dělat i s dobrou náladou.

Pokud se nenecháte snadno odradit neúspěchy a potřebujete, aby Vaše práce měla smysl, pak jste možná ten / ta, kdo brzy posílí náš tým.

Náplní Vaší práce bude budování klientely, schůzky s klienty, zájem o klienty, a podle konkrétní situace ve firmě klienta, určení dalších kroků pro zlepšení stavu jeho firmy.

A jakmile se zaškolíte, tak také odborné poradenství v oblastech řízení firem a obchodu.

Co Vám nesmí chybět?

 • vytrvalost a odhodlání dotahovat věci do konce
 • ochota udělat pro ostatní i něco navíc
 • radost z práce s lidmi a komunikativnost
 • chuť se vzdělávat a pracovat na sobě
 • výsledky z předchozího zaměstnání či brigády
 • Těšíme se na člověka, který je ochotný na sobě i dál pracovat a zvyšovat své schopnosti, a který potřebuje, aby jeho práce měla smysl.

  Takovému nabízíme nápaditou práci v prima prostředí, možnost realizace a profesní postup. Za skvěle odvedenou práci, Vás adekvátní odměna rozhodně nemine.

  Nehledáme jen obchodníka, hledáme někoho, kdo nám pomůže posunout naše klienty výše!

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost