IT specialista - pracovník technické podpory
ABX software s.r.o.
Karlovy Vary
před 3 dny
source : Hitprace

Prvotní kontakt e-mailem : mburle ab-x.czPožadavky : Zájem o počítače a IT, chuť se učit nové věci. Jakékoli IT dovednosti a praxe v oblasti IT vítány.

Uvítáme : znalost grafiky (Photoshop, Corel apod.), html, php, sql, jakékoli zkušenosti s programovánímNáplň práce : telefonická (hot-line) a písemná technická podpora uživatelů našeho software.

Podle vašich schopností a zájmu se ale můžete účastnit i na vývoji a testování software, nebo provádět instalaci a školení v obsluze našich systémů přímo u zákazníků aj.

Po zapracování možný postup na vedoucí pozici "Koordinátor technické podpory".Postup pro zájemce : Pošlete životopis e-mailem, perspektivní zájemce vyzveme k osobnímu pohovoru.

Prosíme nevolat bez předchozího zaslání životopisu, nechodit do firmy bez předchozí domluvy!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost