operátor/ka skladu
FUTURA AM s.r.o.
Stod, CZ
před 10 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro FUTURA AM s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Průmyslová 762, Stod, 33301
 • Přidáno : 11.10.2018
 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků :

  Společnost FUTURA l AM s.r.o. hledá šikovné ženy a muže do elektrotechnického průmyslu ve Stodě.

  Operátor / ka skladu : obsluhuje vysokozdvižný vozík, zaváží a vyváží kamióny. Nutné papíry na VZV, výhoda praxe s obdobnou pozicí a vzdělání elektrotechnického zaměření.

  Práce ve 2 směnném provozu (PO PÁ). Požadujeme výpis z rejstříku trestů a dobrý zdravotní stav, znalost českého jazyka slovem i písmem.

  NABÍZÍME : práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce. FINANCE : hodinnová sazba, pravidelný docházkový bonus, osobní ohodnocení za vykonanou práci, hrazená lékařská prohlídka a zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele.

  Pro nové zaměstnance poskytujeme zálohy až do první celé výplaty. ZDARMA : školení, školící materiály, veškeré pracovní pomůcky a pracovního oblečení Zajištěné ubytování, doprava z Plzně a okolí, osobní ohodnocení, docházkový bonus a zálohy.

  Pohovory s uchazeči o zaměstnání provádíme každé úterý a čtvrtek od 10 : 00 do 12 : 00 hod. na adrese FUTURA AM s.r.o., Soukenická 690 / 5, 301 00 Plzeň (Areál Belánka -

  administrativní budova naproti nákupnímu středisku NORMA). Možnost osobního setkaní v hlavni budově společnosti MURR CZ s.

  r.o. každý čtvrtek ve 14 : 15 hod. v kantýně, kde bude čekat zástupce společnosti FUTURA AM s.r.o. Dále je možné společnost kontaktovat telefonicky na číslech : 722711412, 377423503, 800110077 (PO -

  PÁ od 8 : 00 do 16 : 00) nebo na e-mailu : nabory futuraam.cz.

  Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné

  Hrubá mzda : 19 560 26 132 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost