Vedoucí vývojových projektů (mzda až 50.000 Kč)
Dobrá práce.cz
Vysočina (okres Jihlava), CZ
před 32 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 15.11.2018 Značka : 16777 ID : 1378169

Pracovní nabídka

Máte bohaté znalosti v mechatronice a mikroelektronice? Láká Vás pracovat na pozici, kde můžete pracovat na vlastních nápadech a inovacích?

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici VEDOUCÍ VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ do Žďáru nad Sázavou!

Hledáme šikovného člověka se znalostmi ze strojírenství, elektrotechniky, mikroelektroniky, mechatroniky a komunikačních technologií, který sleduje trendy a bude přicházet s neotřelými nápady.

Řídil by vývoj a zavádění výrobků, spolupracoval na vývoji s vysokými školami a zahraničními partnery, s nákupem i výrobou.

Odpovídal by za harmonogram a rozpočet projektů. Navštěvoval by vysoké školy, veletrhy i subdodavatele v Evropě.

Aby se Vám na pozici dobře vedlo, budete potřebovat :

 • odborné znalosti (mechatronika, mikroelektronika), schopnost navrhnout komplexní řešení, organizační dovednosti, iniciativu, pečlivost
 • ŘP sk. B
 • aktivní znalost angličtiny
 • výhodou jsou zkušenosti s řízením projektů
 • Co Vám nabízíme :

 • mzdu dle zkušeností (až 50 000 Kč)
 • 5 týdnů dovolené, vzdělávání, příspěvek na penzijní pojištění, cafeterie, závodní stravování a další benefity
 • Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete mi svůj životopis na zaslat email a já se Vám brzy ozvu.

  Děkuji za Váš zájem o tuto pozici, jestliže Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudu kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.

  Souhlasím s tím, aby agentura APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená.

  Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici.

  Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat anebo požádat o prodloužení této lhůty. Odpovědět nabídka práce

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost