Obchodní konzultant HORECA/GASTRO
Vitana
Česká republika
před 21 dny

Požadavky na kandidáta

  • Pro lokalitu Ostravska hledáme posilu do týmu Obchodních konzultantů, jejíž hlavními úkoly bude :
  • Udržování dobrých vztahů a komunikace se stávajícími zákazníky.
  • Nedílnou součástí pozice je také aktivní vyhledávání nových zákazníků, navazování a nastavování spolupráce s těmito zákazníky.
  • osobě obchodního konzultanta se skrývá také důležitý reprezentant naší společnosti Vitana a. s. Food Service.
  • Pracovní náplň

  • Co je vašim klíčem k úspěchu?
  • Dobrý obchodník má v našich očích excelentní prezentační dovednosti, umí vyjednávat a dobře komunikovat.
  • Jste dobrým organizátorem svých pracovních úkolů a svého času, v čemž Vám také pomůže flexibilita a spolehlivost.
  • Neobejdete se bez řidičského průkazu skupiny B.
  • Zkušenosti z obchodní pozice a kladný vztah ke gastronomii je velkou výhodou.
  • Abychom udrželi rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem našeho obchodníka, preferujeme kandidáty s bydlištěm v některé z daných lokalit.
  • Nabízíme

  • Na co se u nás můžete těšit?
  • Jsme značka s tradicí, která znamená zázemí a stabilitu. Táhneme tu za jeden provaz, jde nám o obchod, vzájemně si poskytujeme podporu.
  • Chceme mít tým vzdělaných profesionálů, takže nabízíme pravidelné školení i možnost profesního růstu. Máme systém benefitů včetně týdne dovolené navíc po roce práce u nás.

    Kromě radosti z dobře odvedené práce na Vás také bude čekat motivační bonusový systém.

    případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis ve formátu *doc nebo *pdf.

    Odpovědí na tento inzerát, zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Vitana, a.s.

    dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

    Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

    Kliknutím na "Pokračovat" souhlasím s podmínkami neuvoo a s přijímáním emailových upozornění (mohu kdykoliv zrušit) Koukněte tady