Obsluha CNC lisu/Operátor CNC vysekávacího stroje
Plech servis s.r.o.
Rousínov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

POŽADAVKY : vzdělání SOU / SŠ technického směru nebo praxi na uvedené pozici, spolehlivost, ochota učit se novým věcemPOPIS PRÁCE : PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou, dvousměnný provoz s občasným třísměnným, obsluha CNC ohraňovacího lisu AMADA, vysekávacího stroje TRUMPF, čtení technické dokumentace a návrhy na zefektivnění technologických postupů, spolupodílení se na výrobě prototypůZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : zázemí prosperující firmy rodinného typu s individuálním přístupem k zaměstnancům, možnost osobního rozvoje a technických schopností, práce v příjemném prostředí na moderních CNC strojích, 13.

plat, benefity-příspěvek na stravování, na dopravu, příspěvek na vedení účtu, zaměstnanecké akce, možnost navýšení mzdyKONTAKT : Valíček Jan, tel.

737 387 998, e-mail : jan.valicek valicek.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost