Kontrola kvality skleněných asferických čoček - náborový příspěvek 15.000,- Kč
Docter Optics s.r.o.
Česká Lípa
před 5 dny
source : Hitprace

Informace

Jedná se o práci v třísměnném nepřetržitém provozu, 2 dny ranní, 2 odpolední, 2 noční a 2 - 3 dny volno. Zaměstnanci ve výrobní hale kontrolují kvalitu skleněných čoček, které se montují do automobilových reflektorů.

Při práci se vyžaduje pečlivost, koncentrace a jemná motorika prstů. Délka směny 7,5 hod., hrubá měsíční mzda po zaučení 24.

000,- Kč + zákonné příplatky, tj. hrubá mzda až 28.000,- Kč.

Co od vás očekáváme

Vyžadujeme naprostou spolehlivost, přesnost a samostatnost. Pracovní poměr uzavíráme na dobu určitou dle zákoníku práce s cílem přechodu na dobu neurčitou v případě splnění námi požadovaných parametrů.

Zájemcům, kteří zašlou životopis s uvedenou mailovou adresou, odpovídáme zásadně POUZE MAILEM - prosíme proto o pravidelné sledování e-mailové pošty.

Co vám nabízíme

Poskytujeme stravenky v hodnotě 100,- Kč za odpracovanou směnu, dovolenou v délce 26 dní za rok, příspěvek na školku, dětskou rekreaci, dioptrické brýle.

Pro zaměstnance s bydlištěm vzdáleným přes 15 km poskytujeme příspěvek na cestovné od 970,- do 2.100,- Kč - v závislosti na počtu kilometrů.

Odpovídáme všem zájemcům, kteří přes políčko "odpovědět" zašlou životopis.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost