Manufacturing Planner
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Trutnov, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Continental Automotive Czech Republic s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Volanovská 518, Trutnov 1 (Trutnov), 54101
 • Přidáno : 10.9.2019
 • Ostatní specialisté v oblasti techniky :

  MANUFACTURING PLANNER - SŠ, VŠ vzdělání technického směru, plynulá znalost AJ, zkušenosti v automobilovém průmyslu, zkušenost s výrobními procesy, zkušenost s projektovým managementem.

  Popis pozice : sledování jednotlivých kroků v projektu, plnění jednotlivých klíčových ukazatelů, aby se dosáhlo úspěšného PPAP a SOP, plnění objemu výroby určitého produktu, podpora výroby a další optimalizace, plnění klíčových ukazatelů, např.

  takt výroby, technická správnost, FPY,OEE,PPM - 0 km,scrap atd., technická podpora výroby, spolupráce na zlepšování technického vybavení, spolupráce na návrhu layout, přejímky, PFMEA,PPAP,SOP, sledování rozpočtu, zpracování specifikací montáže, koordinace změn výrobního procesu, podílení se na změnovém řízení, zajišťování požadované kapacity a kvality pro daný projekt, koordinace týmu a komunikace s projektovým manažerem, neustálé zlepšování, práce na technické dokumentaci, další úkoly zadané vedoucím.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 25 000 38 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost