Vrátný - OZP
Areál Hvězda s.r.o.
Holešov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.Pracoviště Holešov- základní vzdělání, trestní bezúhonost, spolehlivost, uživatelská znalost PC, dobré komunikační schopnosti, poctivost, zodpovědnost, výhodou je certifikát strážný (68-008-E)- PD Po-Ne, 12 hodinové směny dle domluvy, začátek PD je v 6 : 00 hod.

denní i noční, možnost plného nebo zkráceného uvazku - na domluvě (méně směn v měsíci)- Kontakt telefonicky Po-Pá (8 : 00 - 16 : 00 hod.

tel. 608 550 283), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : bedea bedea.cz. Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost