Snídaňová servírka
CZECH INN HOTELS s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pro naše hotely hledáme vhodné uchazeče na pozici snídaňové servírky / snídaňového číšníka. Práce je vhodná i pro studenty VŠ.

Pracovní náplň : - obsluha hostů během snídaní - komunikace s hosty - doplňování surovin a inventáře - příprava nápojů - pracovní doba 7 - 13h Požadujeme : - příjemné vystupování - reprezentativní vzhled - dobré komunikační schopnosti - český a anglický jazyk - spolehlivost, odpovědnost Nabízíme : - motivační ohodnocení (systém bonusů) - možnost profesního růstu - zaměstnanecké stravování - balíček zaměstnaneckých výhod a benefitů - firemní a teambuildingové akce - nástup možný ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.