Uklízeč/ka
Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12
Praha-Modřany, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Pod sady č.p. 170 / 2, Praha 4. Kontakt : Veselá Daniela, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulářMateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170 / 2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáta na pozici HPP uklízečkaNáplň práce : Nabízíme : práci na plný pracovní úvazek, v přátelském kolektivu mateřské školy, pracovní doba : pondělí až pátek, osobní příplatek a odměny po zaučení, možnost naučit se něco nového školení Zatím zástup po dobu trvání dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Požadujeme : Pozitivní vztah k práci v dětském prostředí, příjemné vystupování, komunikativnost, ochota učit se, aktivní přístup k práci.

případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na email použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost