svářeč/ka
Wagon Lostr a.s.
Louny, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Husova 402 LounyPříprava pracoviště.Čtení a použití technických podkladů.Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod (ochranný plyn, plyn, elektrický oblouk atd.

Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat.Vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojůnebo upínacích zařízení.

Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování.Konečná úprava svarů.Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek.

Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářskýchprací.Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.

třísměnný + noční provozpráce na HPP, závodní stravování, 5 týdnů dovolenékontakt : kariera tssas.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost