Marketing Specialist
Antal International s.r.o. (CZECH)
Brno, Česká republika
před 1 minutou

Pro mezinárodní společnost, která je zaměřená na klinickou diagnostiku, hledáme kandidáta na pozici Marketing Specialist .

Náplň práce :

  • Příprava kompletního rozpočtu a pravidelná měsíční kontrola jeho výdajů
  • Vytváření a příprava propagačních materiálů
  • Účast a spolupráce na lokálních a mezinárodních seminářích / workshopů
  • Pravidelná komunikace a spolupráce s globálním marketingovým oddělením
  • Podílení se a koordinace při uvedení nových produktů na trh
  • Osobní návštěvy u zákazníků, rozvoj vztahů a získávání zpětné vazby
  • Sledování platné legislativy a požadovaných předpisů
  • Pravidelné vzdělávání v oblasti kvality
  • Požadujeme :

    VŠ vzdělání přírodovědného směru - klinická chemie, biomedicína, farmacie nebo příbuzné obory

    Znalost anglického jazyka slovem i písmem, na pokročilé úrovni - ve společnosti budete komunikovat s globálním marketingovým týmem

    Výhodou - základní přehled o marketingu nebo předchozí zkušenosti na obdobné pozici

    Vysoké pracovní nasazení a flexibilitu

    Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

  • Chuť učit se novým věcem a občasně cestovat k zákazníkům
  • Nabízíme :

    Zajímavou a rozmanitou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti

    Práce v přátelském kolektivu

    Motivující finanční ohodnocení

    Služební automobil, který můžete využít i pro soukromé účely

    Zaměstnanecké benefity

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.