Obchodně – technický reprezentant 2/3 péče, 1/3 akvizice
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Čechy, CZ
před 8 hodinami

Náplň práce :

  • Prodej vhodného řešení vztahový obchod (projektanti, velkoobchody, instalatéřské společnosti atd.)
  • Vytváření a udržování dlouhodobých vztahů
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství
  • Klient požaduje :

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti na obdobné pozici v prodeji technického řešení
  • Schopnost pracovat samostaně - home office, zázemí na centrále společnosti
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Klient nabízí :

  • Velmi dobré fixní platové ohodnocení + provize + 13. plat
  • Osobní automobil, mobilní telefon, notebook
  • Odborné zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve firemní kantýně s velmi dobrou kvalitou, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, flexibilní pracovní doba, multisport karta
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Platové ohodnocení : cca 40.000 - 45.000 Kč + provize + 13. plat