Dispečer kamionové dopravy - nový projekt
Randstad
Stříbro
před 18 hodinami
source : Hitprace

Na český trh vstupuje s novým projektem přední evropská automobilka a veškerou logistiku jim exkluzivně zajišťuje náš partner.

Proto zde, konkrétně v západních Čechách mezi Plzní a Německem, buduje velké distribuční a transportní centrum. A právě v týmu dopravy nyní stavíme tým dispečerů pro mezinárodní i vnitrozemskou kamionovu dopravu.

co vám nabídnemeBudete pracovat v renomované mezinárodní logistické společnosti a pro jednu s nejprestižnějších značek na světovém automobilovém trhu.

A navíc to znamená finanční jistou a perspektivní práci, což v současné době není rozhodně samozřejmostí. Práce ve 2 směnném provozu (ranní / odpolední) PO-PÁ.

co od vás očekávámePokud máte zkušenosti ve spedici (ideálně přímo jako dispečer / ka nebo na plánování a vytěžování kamionů) a domluvíte se anglicky nebo německy, máte velkou šanci se stát součástí týmu na tomto opravdu zajímavém novém projektu.

Důležitá je také ochota dojíždět do distribučního centra u D5 - vlastní doprava zatím nutností (možnost zajištění svozů smluvní dopravou je v plánu).

jak se přihlásitPokud vám to zní zajímavě, dejte nám o sobě vědět. Odpovězte na inzerát a my se vám ještě týž den ozveme, abychom si o tom promluvili detailněji.

A nebo rovnou volejte +420 778 532 155 a domluvíme se na dalším postupu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost