Data Engineer
iflix s.r.o.
Praha-Vinohrady, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Monika Kissová, e-mail : monika.kissova iflix.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Koperníkova č.p. 2204 / 10, Praha 2.

Shrnutí popisu role : o posilníte technické týmy v oblastech, jako je rozsah, spolehlivost a růst služeb! o Jste problémový řešitel?

Nejsme dokonalí. Naše technologie se mohou zlepšit, náš produkt se může zlepšit, chceme, aby lidé, kteří ví, co vypadá lépe, a chápe, že "lepší" se navždy změní.

o Řešení problémů je skvělé, ale důležitá je také schopnost rychle se učit. V případě iflix se náš produkt neustále mění, náš průmysl se neustále mění .

 • naši zákazníci se neustále mění. Potřebujeme lidi, kteří se mohou naučit nové technologie a rychle je aplikovat na naše jedinečné obchodní výzvy.
 • současné době používáme tyto technologie : o AWS cloud - všechny druhy zdrojů o architektura mikropodniků pomocí programu Node.

  js o PostgreSQL (RDS), Kinesis, Elasticsearch, Redis (Elasticache), ... o NewRelic + Datadog pro sledování a varování Očekáváme od vás : o relevantní zkušenosti v jedné z následujících oblastí : datové inženýrství, business intelligence nebo obchodní analýza o Zkušenosti s datovým modelováním, vývojem ETL a datovým skladováním o Zkušenosti s datovým skladováním s aplikacemi Oracle, Redshift atd.

  o Schopnost a zájem o práci v rychle se měnícím a rychle se měnícím prostředí. o Buďte otevřený a snadno se pohybujte o Musíte být agilní a připraveni na neustálou změnu o Angličtinu na velmi dobré úrovni

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost