Fajn práce ve skladu - až 29.000 Kč/m+super benefity #jMhj5
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Louny, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Pro našeho významného klienta, společnost specializující se na výrobu v oblasti automobilového průmyslu, hledáme nové spolehlivé a šikovné kolegy / ně do skladu.

Máte zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku a chtěli byste ji využít? Nemáte platný průkaz VZV? Nevadí! Průkaz není podmínkou, důležitá je praxe a Vaše zkušenosti a hlavně chuť se učit.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou měsíční mzdu i další příplatky a bonusy.Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a nevíte jakou si vybrat?

Tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem rádi pomůžeme a vybereme práci přímo pro Vás.Co bude Vaše náplň práce : - manipulace s materiálem- zajištění nakládek a vykládek- zásobování výrobních linek- práce s VZVNabízíme : - příležitost pracovat ve známé zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje- stravování na pracovišti zdarma- mzdu až 29.

000 Kč / měsíc- příspěvek na dopravu- nadstandardní příplatky- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr- pravidelný výplatní termín- v případě potřeby možnost pravidelných zálohPožadujeme : - rádi uvítáme kohokoliv šikovného a manuálně zručného- praxi s obsluhou VZV, v případě zájmu možnost obnovení propadlého oprávnění- ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak nás určitě kontaktujte a rádi Vám sdělíme podrobnější informace.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.