Provozní technik/technička
Všeobecný lékař Welfare, s.r.o.
Benešov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Benešov (možnost cestování v rámci ordinací po celé republice)- údržba provozních prostor společnosti v různých krajích ČR - jedná se o ordinace, čekárny, kanceláře a nemovitosti společnosti- zajištění drobných oprav a úprav v provozních prostorách společnosti- vykonávaní funkce řidiče pro členy managementu či lékaře- spolupráce při zařizování nových ordinací a souvisejících prostor (výmalba, pokládka podlahy, montáž / demontáž nábytku, odvoz / svoz materiálu apod.

 • údržba zeleně v okolí několika ordinací- údržba vozového parku společnosti (STK, přihlašování, přezouvání)Požadujeme : - manuální zručnost a selský rozum- schopnost efektivně řešit urgentní a havarijní provozní situace- pečlivost, pracovitost- systematičnost - schopnost plánování a samostatné organizace práce- řidičský průkaz, aktivní řidič- časovou flexibilituNabízíme : příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru;
 • možnost flexibilní prac. doby, 3 placené dny v případě nemoci; služební telefon i k soukromým účelům; nástupní mzda 24 tis.

  Kč čistého; odměny a proplacené přesčasové hodiny, popřípadě náhradní volno; možnost firemních objektů k rekreaciPrvní kontakt : telefonicky

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost