Transport and Tender Coordinator pro region CEBAME
GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
Ovčáry, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně ruština aktivně
  • lokalita : Ovčáry 525, Kolín 2 (Ovčáry), 28002
  • Přidáno : 6.6.2018
  • Agenti dopravy a přepravy :

    První kontakt :

    e-mail : jana.formanova gefco.net.

    Náplň práce :

    Odpovědnost za řízení a vyhodnocování výběrových řízení v rámci regionu střední a východní Evropy, koordinace transportních kapacit a přerozdělování nákladů v rámci regionu střední a východní Evropy, denní komunikace (slovem i písmem) v AJ a RJ.

    Pracovní místo bude v Kolíně, předpokládá se cestování v rámci regionu.

    Požadavky :

    Angličtina - aktivní, Ruština - aktivní

    Analytické myšlení

    Praxe v oboru Logistika a transport minimálně 6 let

    Praxe s programy Microsoft Office, vítána znalost systémů NOMAD, NOSTRA.

    Zaměstnanecké výhody :

    Stravenky, penzijní připojištění, dovolená navíc, dobré pracovní podmínky i kolektiv.

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 45 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis Reklama