Technik - přípravář výroby
Teplárny Brno, a.s.
Soběšice, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Teplárny Brno, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Okružní 828 / 25, Brno 38 (Soběšice), 63800
  • Přidáno : 4.10.2018
  • Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení :

    Teplárny Brno, a.s

    přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Technik - přípravář výroby"

    Požadavky :

    Vzdělání SŠ / VŠ technického směru výhodou

    Praxe v oboru provozu tepelných zdrojů výhodou

    Dobrá znalost MS Office - Word, Excel

    Ochota se dále vzdělávat

    Předpoklady pro týmovou práci

    Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)

    Motivační dopis

    Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené :

    Organizuje práci kolektivu dělníků při řízení provozu, provádění oprav výrobních zařízení se středně složitou technologií

    Zabezpečuje přípravu a realizaci investičních oprav tepelných zdrojů a sítí ve spolupráci s mistry a s techniky odboru provozu lokálních zdrojů.

    Koordinuje práci subdodavatelů, kontroluje dodržování technologické a pracovní kázně, kontroluje dodržování bezpečnosti a hygieny práce

    Zpracovává cenové nabídky na realizace oprav a servisních prací - zpracovává kalkulační listy pro podávání cenových nabídek

    Přebírá a předává jednotlivé zakázky, opravy investičního charakteru. Zodpovídá za jejich evidenci, správnost, prověřuje správnost faktur

    Nabízíme :

    Perspektivní práci v prosperující společnosti

    Odpovídající finanční ohodnocení

    Zaměstnanecké benefity

    Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

    Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

    Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 02.

    11. 2018 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.

    s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod.

    nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00.

    Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Technik - přípravář výroby".

    Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa.

    Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

    Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)