VEDOUCÍ POBYTOVÉHO ODDĚLENÍ
Domov důchodců Dobrá Voda
Dobrá Voda u Českých Budějovic, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Požadavky : VŠ vzdělání ve zdravotně sociální oblasti nebo ve zdravotnictví, případně SŠ vzdělání ve zdravotnictví podmínkou, praxe v sociálních službách Domov pro seniory nebo Domov se zvláštním režimem podmínkou, praxe v přímé ošetřovatelské péči velkou výhodou, praxe s vedením lidí velkou výhodou, znalost ošetřovatelských standardů a standardů sociálních služeb, manažerské dovednosti, odolnost vůči stresu, práce na PC, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup Platové ohodnocení 31 310 Kč / měsíc + možnost osobního příplatku po zkušební době Benefity : příspěvek na stravování, přísp.

na penzijní připojištění, pružná prac.

doba Kontakt : manažer lidských zdrojů Mgr.

Jakub Růžička tel. : 775 724 267 Přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu manažerovi lidských zdrojů Mgr.

Jakubovi Růžičkovi. Životopisy doručujte po předchozí telefonické domluvě s manažerem lidských zdrojů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost