FYZIOTERAPEUT/KA
MMN, a.s.
Jilemnice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

FYZIOTERAPEUTI BEZ SPECIALIZACEFYZIOTERAPEUT / KA, VOŠ, BC, VŠ vzdělání, znalost práce na PC, prac. doba od 6,00 do 14,30 hod.

možnost stravování, osobní kontakt : denně od 7,00 do 12,00 hod., prac.poměr na dobu určitou (po roce na dobu neurčitou)požadujeme ukončené vzdělání dle zákona č.

 • 96 / 2004 Sb. v platném znění; zájem o práci v oboru; vstřícné jednání s pacientem; schopnost práce v kolektivu; na tuto pozici přijímáme i absolventy;
 • možnost kratšího úvazkuNabízíme : -Hrazení kurzů, vzdělávacích programů a seminářů-Benefity v hodnotě 2000 Kč / rok na sport, rekreace nebo vitamíny-Výhodný mobilní tarif v síti Vodafone (i pro rodinné příslušníky)-Kvalitní a pestré stravování s příspěvkem ze soc.

  fondu-Příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč při splnění daných kriterií (úv. : 1,00; 3 roky v prac. poměru) -Placené třídenní volno na krátkou zdrav.

  dovolenou (tzv.sick days)-Jazykové kurzy Aj, Nj hrazené zaměstnavatelemTato pozice JE podporována náborovým příspěvkem či stipendijním programem MMN, a.

  s. Nabízíme náborový příspěvek 100.000 Kč

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost