zastupující pracovník/ce poboček
Okna Macek a.s.
Dubňany, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky : Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce : zastupování / záskok pracovnic na jednotlivých pobočkách v rámci celého území ČR. Jedná se o zástup vždy na jedné ze 44 poboček společnosti, týdenní turnusy a spaní (ubytování na penzionu).

Vytváření cenových nabídek a návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka, jednání se zákazníky, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení.

Kontakt pouze elektronicky.Životopis zasílejte výhradně na e-mail : prace oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište CESTOVATEL / KA.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost