Referent/ka Oddělení investic
Město Jeseník
Jeseník, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Písemné přihlášky včetně ostatních požadovaných dokumentů zasílejte na adresu : Město Jeseník, Masarykovo nám. 167 / 1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám.

167 / 1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 02.11.2021 do 10 : 00 hodin. Zalepenou obálku výrazně označte heslem : "NEOTVÍRAT - VŘ na referenta / ku Oddělení investic".

Úplné znění inzerátu naleznou uchazeči na www.jesenik.org v sekci Volná místaPožadované doklady : - přihláška do výběrového řízení (vzor na www.

jesenik.org v sekci Volná místa)- strukturovaný profesní životopis - kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (lze předložit až při výběrovém řízení)Informace o pracovním místě : - 9.

nebo 10. platová třída dle dosaženého vzdělání (platový stupeň závisí na délce započitatelné praxe v souladu s nařízením vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)- místo výkonu práce : město Jeseník, Městský úřad Jeseník- plný pracovní úvazek- pracovní poměr na dobu neurčitou - předpokládaný termín nástupu : listopad 2021 (dohoda možná)Požadavky : - ukončené středoškolské vzdělání nejlépe stavebně-technického zaměření- znalost stavebních předpisů, zejména stavebního zákona a souvisejících vyhlášek- min.

3 roky praxe z oblasti projektové přípravy nebo realizace staveb- schopnost samostatného rozhodování i týmové práce- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu- výborné komunikační a organizační schopnosti- pečlivost a systematičnost- flexibilita, spolehlivost- znalost práce s PC (MS Office, internet apod.

zdravotní způsobilostVýhoda : - ukončené vyšší odborné vzdělání či vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně stavebně-technického zaměření- znalost obecných principů veřejné správy (zejména znalost zákona o obcích)- praxe ve veřejné správě v požadovaném oboru- řidičský průkaz skupiny BPopis pracovního místa : Zajišťování přípravy investičních akcí, zpracovávání investičních záměrů podle zadání způsobu financování, projektové přípravy apod.

Řešení majetkoprávních vztahů podle investičních záměrů a technickoekonomických požadavků. Zpracování rozpočtů a plánu nákladů na přípravné, průzkumové a projektové práce.

Zajišťování realizace investičních akcí včetně dozorování průběhu realizace investic. Technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně návrhů opatření na změny.

 • Zaměstnanecké výhody : - možnost dalšího vzdělávání - čerpání sociálního fondu zaměstnavatele (příspěvek na dovolenou, sportovní a kulturní aktivity;
 • na penzijní připojištění; stravenky, atd.)- 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna- pružná pracovní doba

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost