Provozní vedoucí Jihlava a okollí celého kraje, nástup ihned.
FORCORP GROUP spol. s r. o.
Jihlava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Vedení a motivace zaměstnanců, zpracování personální agendy, komunikace se zaměstnanci, obchodními partnery, nábory nových pracovníků zodpovědnost za dodržování firemních standardů a zlepšování interních procesů, vedení provozní dokumentace, reporting, komunikace s klienty, servisními a dodavatelskými informacemi, dalšími orgány a institucemi, řízení nepřetržitého provozu, realizace obchodní činnosti.

První pohovor na centrále v Olomouci.

Pracoviště Jihlava a okolí.

Co od vás očekáváme

Praxe v oboru ostrahy a úklidu podmínkou. Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, pokročilá znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, zkušenosti v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky výhodou, organizační schopnosti, samostatnost, velké pracovní nasazení, reprezentativní typ osobnosti, flexibilitu, svědomitost, spolehlivost.

Co vám nabízíme

Služební auto, sl. telefon, notebook, odpovědnou práci v přátelském kolektivu.

Místo je vhodné i pro OZP. Mzda : 23.600,- Kč.+ osobní ohodnocení. Nástup : ihned. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Plný úvazek. Home office.

Kontakt : Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe POUZE na adresu :

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost