Konzultant/ka zákaznické linky - oblast IT
ARENIS s.r.o.
Spálené Poříčí, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Co vás čeká : Hledáme do našeho mladého kolektivu komunikativního, příjemného a pečlivého člověka nadšeného do IT, který se bude starat zejména o péči o zákazníky prostřednictvím telefonické komunikace a provede následnou evidenci.

Vše řešíme týmově, ale díky tobě se dotáhnou projekty do konce : ) Chce to systematičnost, dobré rozvržení práce a také porozumění tomu, jak naše služby fungují.

K náplni práce patří také plánování a koordinace výjezdů technických pracovníků. Jde o velmi různorodou práci, kde můžeš využít své schopnosti převážně v komunikaci, plánování a obchodním cítění.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít : Komunikativnost, příjemné vystupování a chuť se učit novým věcem. Základní znalosti v oblasti IT.

Organizační schopnosti. Vlídnost vůči zákazníkům, kterým se snažíme maximálně plnit přání. Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, G Suite) - znalost komunikačního nástroje Slack výhodou : )Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci.

Výhodou bude, pokud budete mít : Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou. Zkušenosti v plánování projektů a logistice.

Základní znalosti marketingu a obchodní cítění. Anglický jazyk. Prosíme o zasílání životopisu i s průvodním dopisem, abychom se dozvěděli, jaká je Vaše motivace a mohli lépe poznat Vaše přednosti.

Co vám můžeme nabídnout : Stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy. Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka.

Pravidelný růst platu. Vánoční prémie. Internetové připojení a IPTV. Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností. 5 týdnů dovolené, Sick day.

Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme ;)Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail : kariera internethned.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.