Ergoterapeut / ergoterapeutka
Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
Trutnov, Janské Lázně
před 1 dnem
source : Hitprace

ERGOTERAPEUT / ERGOTERAPEUTKA Vzdělání : vzdělání odpovídající zákonu č. 96 / 2004 Sb., 7Charakteristika práce : - vstupní i výstupní vyšetření pacienta a stanovení léčebného plánu - aplikuje ergoterapeutické postupy a metodiky v individuální a skupinové terapii- v našem zařízení léčíme onemocnění pohybového aparátu, zejména pooperační stavy, některá revmatická a degenerativní onemocnění, onemocnění páteře, polytraumata, dále neurologická onemocnění všeho druhu - nemoci centrálního i periferního nervového systému, zejména stavy po CMP, DMO, poliomyelitis, míšní léze, po operacích mozku, nervosvalová onemocnění, RSM a další.

Nabízíme : - možnost řešení i vašich dosavadních závazků u stávajícího zaměstnavatele- trvalý pracovní poměr u zavedené perspektivní společnosti- odpovídající mzdové podmínky a zaměstnanecké benefity- 5 týdnů dovolené na zotavenou- podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu- příspěvek na dopravu- náborový příspěvek ve výši 80000,-KčNástup možný ihned nebo dle dohody.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost