Specialista prodeje FOTO
Alza.cz a.s.
Praha
před 17 dny

Dokážeš prodat eskymákovi velblouda? Ne? Nevadí. Stejně je nevedeme. Důležité je, že už jsi mu prodal foťák a k němu stativ, kryt a paměťovou kartu.

A taky mu vysvětlil, že potřebuje pojištění proti rozbití pro případ, kdyby narazil na rozzuřeného mrože. Proč trávit čas zrovna v Alze?

Protože bys možná rád pracoval v české firmě budované mladými lidmi, kde budeš moci cítit přirozeně a dostanou se ti do rukou všechny nejmodernější technologie na trhu.

Navíc o tvém příjmu konzultanta nebude rozhodovat rozmar korporátního chlápka s naškrobeným límečkem, ale ty sám. Žádný horní limit přitom není.

Čím víc se ti daný měsíc daří, tím víc vyděláš. Dobří konzultanti si běžně přijdou i na 45 000 Kč měsíčně. Dobré, ne? A co bys jako dělal?

Předně bys měl vědět, že tě jen tak nehodíme do vody. Ledaže by se nějak zvrhnul firemní večírek. Než tě totiž vypustíme na naše zákazníky, projdeš nejprve důkladným školením, abys věděl, co a jak.

No a pak budeš dělat, co každý dobrý obchodník dělá už celá staletí. Prodávat. Prodávat lidem, co chtějí, i věci a služby, co se jim hodí, ale třeba o tom ještě neví.

A ze všeho samozřejmě dostaneš provizi. No a ve zbytku času se budeš procházet po našem největším showroomu, povídat si se zákazníky a radit jim, jak vybrat ten nejlepší foťák na letní dovolenou nebo třeba zrcadlovku pro skutečného profíka.

Takhle si tě přestavujemeBylo by skvělé, kdybys už měl zkušenost s prodejem či komunikací se zákazníky. To nejdůležitější pro nás ale je, abys měl chuť si obchodem pořádně vydělat a dokázal kvůli tomu zákazníky sám aktivně oslovit.

Třeba i tak, že zvedneš telefon a prostě jim zavoláš.Současně bychom chtěli, aby ses nebál navrhnout cokoliv nového, co by mohlo prodeji našeho zboží i služeb pomoci.

Každý dobrý nápad je v Alze odměněn.Zároveň je super, pokud jsi i ty sám nadšený (amatérský) fotograf, který se vyzná v nejnovějším příslušenství a baví ho fotit všechno, vždy a všude.

Čím ti obohatíme život?Předně ti hodně zjednodušíme přemýšlení, co kde koupit. Alza toho totiž prodává opravdu hodně a ty na zboží získáš výraznou zaměstnaneckou slevu.

Takže nebude dávat smysl nakupovat jinde. Taky ti nabídneme jasnou cestu dalšího kariérního růstu, po které můžeš jít a sbírat zkušenosti a povýšení.

Pokud máš rád pohyb, určitě ti udělá radost dotovaná Multisport karta a pokud se rád rozvíjíš duševně, můžeš se zdarma přihlásit na desítky našich vzdělávacích a jazykových kurzů.

No a taky ti samozřejmě přispějeme na oběd. TIP! Mrkni se, jaké všechny druhy zboží prodáváme a jaké k nim nabízíme služby.

Bude se ti to u výběrka hodit. Chceš se taky stát ALZÁKEM?Tak nám zašli svůj životopis

Požádat
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost