Referent/ka evidence obyvatel Odboru správního MěÚ Mohelnice
Město Mohelnice
Mohelnice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Zákonné předpoklady pro výkon funkce : Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná a ovládá jednací jazyk.

Požadavky pro výkon funkce : - vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou- orientace v právních předpisech : zákon č.

133 / 2000 Sb., o evidenci obyvatel, zákon č. 21 / 2006 Sb., o ověřování, zákon č. 269 / 2021 Sb., o občanských průkazech, zákon č.

329 / 1999 Sb., o cestovních dokladech, zákon č. 301 / 2000 Sb., o matrikách, jménu a příjmení, zákon č. 128 / 2000 Sb., o obcích, zákon č.

500 / 2004 Sb., správní řád - administrativní schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a psychická odolnostZákladní vykonávané činnosti - druh práce : - komplexní výkon agendy evidence obyvatel - volby a referenda : voličské průkazy, seznamy voličů- ověřování shody opisu nebo kopie s listinou (vidimace), ověřování pravosti podpisu (legalizace) - číslování budov a označování ulic a ostatních veřejných prostranství- svatební obřady, jubilejní svatby, vítání nových občánků města - zástup úseku matriky- dílčí práce na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů a zástup tohoto úsekuPodrobnosti k podání přihlášky najdete zde : https : / / www.

mohelnice.cz / volna-pracovni-mista / ds-4056 / p1 98145Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek : Přihlášku se všemi požadovanými přílohami doručte do 20.

06.2022 osobně na podatelnu městského úřadu - U Brány 916 / 2, Mohelnice (do 12 : 00 h) nebo poštou (rozhodující je podací razítko podatelny úřadu) na adresu : Městský úřad Mohelnice, Odbor kancelář tajemníka, U Brány 916 / 2, 789 85 MohelniceUzavřenou a neprůhlednou obálku označte "Výběrové řízení č.

10 / 2022".Případné dotazy zodpoví Bc. Ludmila Neuvirtová, vedoucí Odboru správního, tel. 583 452 109, e-mail neuvirtoval mohelnice.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost