IQOS Asistent/ka (pracovník české zákaznické podpory)
Teleperformance CZ, a.s.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 8 : 00 - 16 : 30 hodin.Jsi komunikativní a baví tě telefonovat? Zajímá tě práce v call centru, ale nechceš nabízet pojištění, energie nebo nezajímavé produkty?

Čti dál a staň se jedním z nás! Přidat se k nám můžeš ihned - nástupní termín je 24.8. a lze i později. Právě hledáme pro naši moderní pobočku v Brně nové kolegy a kolegyně do týmu specialistů české zákaznické podpory IQOS.

Potřebuješ vědět, že tvá práce má smysl? Staň se součástí našeho týmu a podílej se na budování budoucnosti bez kouře.Jsi sám / sama uživatelem / uživatelkou IQOS?

Máš velkou výhodu, tak pojď předávat svoje dobré zkušenosti a pomáhat i ostatním dospělým kuřákům k lepšímu životu.Je pro tebe důležité pracovní prostředí?

Naše pobočka v Brně tě nadchne.Máš rád / a otevřenou firemní kulturu? U nás si otevřeně říkáme naprosto vše.Chceš si za dobře odvedenou práci odnést slušné peníze?

Dáme ti až 30 000 Kč za měsíc (22 000 Kč je fixní mzda, variabilní složka je až 8 000 Kč).Jak bude vypadat tvoje práce?Jako IQOS asistent / ka budeš novým dospělým uživatelům IQOS pomáhat s prvními kroky při přechodu na tento nový způsob užívání tabáku.

Důležitou součástí práce je také zjišťování zákaznické zkušenosti a zaznamenání zpětné vazby zákazníků do systému.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, Multisport kartička, firemní tarify pro rodinné příslušníky, MAKRO karta, stravenková karta od společnosti Edenred, kafeterie, teambuildingové akce a soutěže

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost