Servisní technik stomatologických souprav
DENT UNIT MORAVA s.r.o.
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Servisní technik stomatologických souprav a ostatních přístrojů používaných ve stomatologii. Opravy probíhají jak v zázemí firmy, tak v ordinaci lékaře.

Je nutná určitá míra samostatnosti, tak aby technik dokázal diagnostikovat a vyřešit problém na místě (často ve vymezeném časovém rámci).

Požadujeme : - technické myšlení - zručnost - časová flexibilita, - ochota učit se nové věci - aktivní přístup - ŘP aktivní řidič - znalost práce na PC - znalost AJ výhodou - vzdělání v oboru elektro podmínkou nutné vzdělání v oboru s možností získání 6, vyhlášky 50 - příjemný vzhled, vystupování a komunikativnost - vhodné i pro absolventy - nekuřák Nabízíme : - zajímavou práci v menším kolektivu a příjemné pracovní prostředí - práci v prosperující firmě s dobrou platební morálkou - pružnou pracovní dobu - možnost osobního rozvoje - pravidelná školení a zvyšování odborné kvalifikace v ČR i zahraničí - odpovídající platové ohodnocení - prémie dle dosažených výsledků - po zaškolení podíl na výsledcích firmy Vzdělání : vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost