Fajn práce pro každého-až 29.000 Kč/m, 13.plat #h9Rsg
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Chomutov, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Do úspěšné společnosti na Žatecku (svozy na všechny směny jsou z okolních měst zajištěny) hledáme šikovné muže a ženy na různé pozice ve výrobě.

Nabízíme stabilní zaměstnání, zajímavou měsíční mzdu, příplatky a bonusy i příspěvek na dopravu. Hledáte práci hned po škole nebo jste pracovali v jiném oboru?

Nemáte praxi? NEVADÍ! Rádi Vás zaškolíme!Jaká bude Vaše náplň práce : - kompletace výrobků a jejich balení- vizuální kontrola kvality výrobků- obsluha strojů a výrobních linek manipulace s výrobkyNabízíme : - mzdu až 29.

000 Kč / měsíc- příspěvek na dopravu, svozy z okolí zajištěny- nadstandardní příplatky- dovolená navíc- 13. plat- strava na pracovišti zdarma- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr- pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání- pravidelný výplatní termín- v případě potřeby možnost pravidelných záloh- jistotu stabilního příjmuPožadujeme : - ochotu pracovat ve třísměnném provozu- chuť do práce a zaškolení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.