Pracovník/ce ostrahy
DIOL družstvo
Mohelnice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo je vyhrazené pro OZP.Po přefchozí telefonické domluvě ( tel. 724088953 p. Balog) osobní kontakt.Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy pro pracoviště v Mohelnici.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro tuto fyzicky nenáročnou práci, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost.

Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný ihned nebo dohodou.

Místo je vyhrazeno pro pracovníky OZP. Nabízíme Vám práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod).

Jedná se převážně o noční směny. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši 100,- Kč / hod. + příplatky za noční, víkendy a svátky.

Dále máte možnost získat odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího. Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte na tel.

724 088 953 - pan Balog nebo zašlete svůj životopis na e-mail : diol diol.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost