KONSTRUKTÉR JUNIOR
AC Jobs
Praha-východ
před 1 dnem

Jste čerstvým absolventem v oboru elektro a umíte s konstrukčními programy? Hledáte příležitost, kde byste nabral zkušenosti?

Pak máme příležitost právě pro VÁS! Společnost zabývající se odvětvím trakční techniky hledá nového kolegu na pozici : KONSTRUKTÉR JUNIOR (29-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba elektrotechnické dokumentace
  • Kontrola specifikace dle požadavků zákazníka
  • Zajišťování vzorků a prototypů pro zkoušky
  • Změny v konstrukci při výskytu problémů
  • Vývojové a výrobní zkoušky a jejich vyhodnocení
  • Co požadujeme?

  • SŠ / ÚSO / VŠ elektrotechnická
  • Platná vyhláška č. 50 / 1978 Sb. 5
  • Znalost konstrukce v CAD (AutoCAD, Inventor)
  • Flexibilita, samostatnost, odpovědnost
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Co nabízíme?

  • Jednoletý zácvikový program
  • 5 týdnů dovolené
  • Výkonové a další bonusy, zajímavý motivační program
  • Penzijní připojištění
  • Dotované stravovàní
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Systém odborného zaškolení (vyhl.50 / 78 Sb., vyhl.100 / 95 Sb., 3D CAD, správa dat)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v pobočkách společnosti
  • Požádat