Operátor/ka lisu nebo svařování Frýdlant – bez noční, 19 500 Kč
Dobrá práce.cz
Frýdlant nad Ostravicí (okres Frýdek, CZ
před 14 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 2.10.2018 ID : 1366278

Pracovní nabídka

Pro našeho významného klienta hledáme operátory výroby do Frýdlantu nad Ostravicí.

VOLNÉ VÍKENDY!

RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNY!

NĚKTERÁ PRACOVIŠTĚ VSEDĚ!

Nabízíme :
  • smlouvu na HPP
  • základní mzda 114 Kč / hod + docházkový bonus 750 Kč / měsíc
  • stravenky 90 Kč
  • volné víkendy
  • 2směnný provoz (ranní a odpolední) Po-Pa
  • 20 + 5 dní dovolené
  • Náplň práce :

  • Výroba tlakových láhví různých velikostí
  • Obsluha svařovacích robotů případně lisů
  • Vizuální kontrola a balení
  • Požadujeme :

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směny (po-pá, ranní a odpolední)
  • pracovitost, flexibilitu, spolehlivost
  • Místo pracoviště : Frýdlant nad Ostravicí

    případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email, tel. 734 444 904.

    Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

    Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde : http : / / www.adecco.cz / Prohlaseni.html Plat : 19 500 Kč

    Město : Frýdlant nad Ostravicí

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!