Vedoucí investičního oddělení | Závod Plzeň
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Plzeň-Východní Předměstí, CZ
před 17 dny

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Charakteristika pozice :

Do Engineering oddělení hledáme kandidáta / tku na pozici Vedoucího investičního oddělení. Chcete řídit investiční tým závodu a zajišťovat přípravu a realizaci projektů pro pivovar a sladovnu v Plzni?

Chcete se podílet na výrobě produktů jedničky na pivním trhu? Přidejte se k týmu pivovaru v Plzni!

Náplň práce :

  • Připravuje a aktualizuje plán investic včetně dlouhodobého výhledu rozvoje pivovaru a sladovny
  • Připravuje specifikace zadání technických řešení
  • Zajištuje podklady pro schvalování, objednávání, realizaci a vyhodnocení investičních projektů
  • Zajišťuje obhajobu a prezentaci projektů
  • Zajišťuje legislativní procesy pro realizaci projektů stavební úřad, TIČR atd.
  • Zajišťuje projekt management vlastní realizaci určených projektů
  • Ve spolupráci s oddělením nákupu zadává a realizuje výběrová řízení
  • Řídí tým projektových inženýrů
  • Řídí cash-flow a budget
  • Zodpovídá za uvedení investičních projektů do majetku společnosti
  • Požadavky :

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost v oblasti řízení investic min. 3 roky
  • Znalost legislativních požadavků a procesu výběrových řízení
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s vedením týmu
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, logické myšlení,
  • Schopnost pracovat pod tlakem, umění stanovení priorit
  • Nabízíme :

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Motivující ohodnocení, široké portfolio benefitů
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Požádat