SPECIALISTA ERP
AC Jobs
Kraj Vysočina
před 3 dny

Disponujete praxí se zavedením a údržbou ERP systému? Chcete pracovat pro silnou společnost a podílet se právě na takové implementaci?

Pak nám zašlete své CV.

Pracovní náplň

  • Podílení se na implementaci zcela nového ERP systému
  • Zodpovědnost za inovace a údržbu systému
  • Key user pro uživatele, včetně jejich školení
  • Monitoring provozu a řešení incidentů
  • Návrh funkční specifikace pro nové požadavky
  • Správa a implementace IS do dalších společností v rámci skupiny
  • Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici
  • Velmi dobrá znalost databází
  • Středně pokročilá znalost AJ (využití pro práci s dokumentací)
  • Samostatnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Závodní stravování a stravenky
  • Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Příspěvek na sportovní / volnočasové aktivity
  • Teambuildingy
  • Požádat